Ve Stromu života si můžete dopřát masáže, kurzy masáží, terapie a léčení energiemi a světlem. Dále zasvěcujeme do SHAMBALLA 1024 a pořádáme meditace a semináře. Lze si objednat i poselství písmem či kresbou.

Na veškeré služby je třeba se předem objednat. Kontakty zde

Ilona Jančiová– Dlouhá léta se zabývám masážemi a léčitelstvím. Naplňuji symboliku svého jména Ilona, které znamená světlo, pochodeň. Jsem mistrem Shamballa 1024 a zasvěcuji do této techniky. Učím své klienty se o sebe více starat a naslouchat svému tělu, srdci a duši. Pracuji především intuitivně, ale také používám znalosti aromaterapie, tarotové numerologie, astrologie a psychologie. Léčím pomocí doteků a toto vědění též vyučuji na kurzech masáží.

Ondřej Veselý – Vystudoval jsem strojní fakultu ČVUT a díky tomu ve svých terapiích propojuji technické a ezoterické vnímání světa. Od mala komunikuji s anděly a dalšími bytostmi a tvořím energetické obrázky. Pomocí automatického písma a kresby Vám mohu pomoci osvětlit Vaši životní cestu. Také vytvářím meditace a léčivé rituály, se kterými se můžete potkat na našich seminářích.